П`ятниця

Офіційний сайт Шполянської ЗОШ №5

Cотник Світлана Володимирівна
(вчитель фізики і математики)

Заступник директора з навчальної роботи

Завгородня Надія Григорівна
(вчитель історії і правознавства)

Серед вчителів школи 18 вчителів школи мають вищу освіту, 3 вчителя (Арестова О. В., Букар О. М., Танцюра Л. В.) мють середню спеціальну освіту, 2 вчителя (Борген Т. О., Арестова О. В.) пенсіонери.
   З них
   - мають звання "Вчитель-методист" - 5 вчителів (Сотник С. В., Завгородня Н. Г., Кисличенко Т. С., Курінна Л. В.,
Голімбовська Л.П.)
   - звання "Старший учитель" - 5 вчителів (Борген Т. О., Рева О. М., Книгиницька М. П., Дейнега Т. В., Арестова О. В.)

• 10 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію;
  • 5 вчителів мають І кваліфікаційну категорію;
  • 2 вчителів  мають ІІ кваліфікаційну категорію;
  • 4 вчителя - мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст"

За результатами атестації 2010 року Жеребило Л. І. встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст І категорії", Вергелесу В. Д. підтверджено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст І категорії", Арестовій О. В. підтверджено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст" та педагогічне звання "Старший вчитель", Голімбовській Л. П. підтверджено кваліфікаційну категорію  "Спеціаліст вищої категорії" та присвоєно педагогічне звання "Вчитель-методист", Реві О. М. підтверджено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "Старший учитель", як соціальному педагогу Реві О. М. встановлено кваліфікаційну категорю "Спеціаліст І категорії". За результатами атестації Голімбовську Л.П. та Реву О.М. нагороджено Почесною грамотою Головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації. Розробкий всіх вчителів які атестувались були представлені на районну та обласну педагогічну виставку педагогічних технологій.