Офіційний сайт Шполянської ЗОШ №5

- В нашій школі створено дитяча організація "Веселкова республіка"

Мета організації згуртувати дітей та юнацтво на корисні і добрі справи, захист їх прав та інтересів, розвиток здібностей. Дитяча організація має таку структуру:

1. Об'єднання "Веселята" (1-4 класи)

2. Об'єднання "Ровесник" (5-7 класи)

3. Об'єднання "Старшокласник" (8-11 класи)

Раду "Веселкової республіки" очолює президент Головко Анастасія. Також є міністр освіти Зуєва Яна, міністр дисципліни і порядку Гуйчуєва Людмила, міністр здоров'я і спорту Бережний Руслан, міністр культури Дробот Каріна, міністр праці Мартиновська Юлія, міністри фінансів Мартиновська Анастасія та Баштова Альона, пресцентр Трощенко Таміла та Глушкова Марія

За школярами початкових класів закріплені вожаті, які надають допомогу класоводам в організації навчально-виховного процесу, організовують дозвілля молодших школярів на перервах та в позаурочний час, також допомагають у підготовці та проведенні свят, конкурсів, годин спілкування.

Активну роботу в школі проводить учком. Головою учкому є Домніцька Жанна. Основний напрямок роботи в школі учкому - це контроль за навчанням та дисципліною учнів.

Також є волонтерський загін, який займається пошуковою роботою та збором матеріалів про події минулого для шкільних газет.