П`ятниця

Офіційний сайт Шполянської ЗОШ №5

Шполянська загальносвітня школа І—ІІІ ступенів №5

Початкова школа в районі цукрового заводу, за свідченнями старожилів, була відкрита наприкінці ХІХ століття.

В 1929 році школа стала семирічкою. Знаходиться школа по вулиці Слобідській. В роки Великої Вітчизяної війни школа не працювала. В 1944 році після визволення міста від німецько-фашистських загарбників почала відроджуватись і школа, і 1 вересня 1944 року розпочалося навчання дітей. Після війни школа розміщалася в трьох будинках по вулиці Слобідській. В 1961 році в нашому мікрорайоні була збудована і вступила в дію нова восьмирічна школа. В 1967 році Шполянська школа №5 стала середньою. Учні люблять свою школу і гордяться нею тому, що її закінчували їхні батьки, талановиті і знатні люди.